Organic Fitness partnerem Poznańskich Dragonów

    Dodane: 2022-05-12

Już tylko godziny dzielą nas od jednej z największych w Polsce amatorskich imprez na wodzie - 6. Poznań Canoe Challenge, XII Mistrzostwach Szkół w Smoczych łodziach oraz 4. Mistrzostwach w Smoczych łodziach dla Firm i Instytucji.

Do czerwoności przed każdą z nich rozgrzeją Was instruktorzy Organic Fitness – partner naszej imprezy. Dodatkowo klub ufundował wspaniałe zawody zarówno dla zwycięzców jak i pozostałych uczestników.

Organic Fitness to sieć przyjaznych klubów fitness i społeczność, którą tworzymy razem z Klubowiczami. U nas każdy może czuć się dobrze i znaleźć coś dla siebie, zgodnie z hasłem: Naturalnie Twoje! Na rynku jesteśmy obecni od 2016 r. Od tego czasu udało nam się otworzyć 8 klubów Organic Fitness w zachodniej części Polski i w mgnieniu oka stać się jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci klubów fitness.  Sukcesywnie pracujemy nad dalszym rozwojem.

Jacy jesteśmy?

Przede wszystkim – otwarci! Każdy nasz klub to nie tylko miejsce, w którym wykonasz trening pod okiem specjalistów i przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. To przestrzeń, w której w końcu poczujesz się sobą, bo każdą indywidualność traktujemy z głębokim szacunkiem. W Organic Fitness spotykasz się z przyjaciółmi, realizujesz wspólne pasje i wymieniasz doświadczeniami. Bez kompleksów i napinki.

Dla kogo jesteśmy?

To proste – jesteśmy dla Ciebie! Możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od tego, jaką grupę wiekową czy jakie zaawansowanie fizyczne reprezentujesz. Czujesz się niepewnie ze swoim ciałem? Wspólnie znajdziemy rozwiązanie i popracujemy nad Twoją kondycją, samoakceptacją i dobrym samopoczuciem. Masz ambitne plany? Pomożemy Ci je zrealizować dbając o Twój komfort. Przekuwamy marzenia naszych klubowiczów w realne cele!

Gdzie jesteśmy?

Wszędzie! Czujemy odpowiedzialność nie tylko za zdrowie i dobre samopoczucie Klubowiczów, ale również o to, co dzieje się poza klubem. Dlatego sukcesywnie realizujemy i rozwijamy nasz projekt #MisjaPomaganie oraz wspieramy i organizujemy akcje na rzecz ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Chcemy stać się najbardziej rozpoznawalną regionalną siecią klubów fitness, której wyróżnikiem jest wyjątkowa organiczną oraz propagowanie zdrowego i naturalnego stylu życia.

Jakie wartości wyznajemy?

NATURALNOŚĆ, SPOŁECZNOŚĆ, ZAUFANIE, RADOŚĆ, PASJA, SUKCES to dla nas to tylko słowa, a zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Ich respektowania wymagamy od zespołu oraz współpracowników. Wszystko po to, by Klubowicze czuli się u nas komfortowo i pewni siebie.

Kto jest naszym brand hero?

Widzieliście wesołego, rysowanego komiksową kreską brodacza? To właśnie nasz brand hero! Brodacz jest wyluzowanym gościem z dużym dystansem do siebie. Uwielbia ludzi, a jego nieco szalona natura sprawia, że podejmuje różne wyzwania i przyjmuje różne wcielenia. Brodacz towarzyszy nam w reklamach, przewija się w designie klubu i jest przewodnikiem po naszym organicznym świecie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Organic Fitness to:

 • OTWARTA SPOŁECZNOŚĆ

Z nami po prostu czujesz się dobrze – w grupie i indywidualnie.

 • OPIEKA TRENERSKA

Wsparcie podczas Twojego treningu. U nas możesz czuć się bezpiecznie.

 • PROGRAMY NA MIARĘ

Plany treningowe uwzględniające Twoje cele i preferencje.

 • MINI GRUPY

Efektywne zajęcia w niewielkich zespołach i indywidualna opieka trenerska.

 • TRENINGI KIDS&PARENTS

Twoje dzieci ćwiczą pod okiem trenera w tym samym czasie, co Ty.

 • DZIECI WSTĘP GRATIS

Dzieci klubowiczów korzystają z zajęć za free.

 • FIT BAR

Produkty, dzięki którym nawodnisz się i zregenerujesz.

 • KARTY PARTNERA

Użytkownicy kart Partnerskich są tak samo traktowani jak nasi klubowicze.

 • PARKING i WIFI > bezpłatny parking oraz Internet w każdej lokalizacji 

Dołącz do nas! Zostań Organic Hero!

Dołącz do naszej społeczności i zostań członkiem drużyny Organic Heroes. Ćwicz co chcesz i tak, jak chcesz.

Rada Osiedla Rataje partnerem Poznańskich Dragonów 2022

    Dodane: 2022-05-11

Już w najbliższą sobotę, 14 maja na poznańskiej Malcie ponad 500 osób weźmie udział w jednej z największych w Polsce amatorskich imprez na wodzie - 6. Poznań Canoe Challenge, XII Mistrzostwach Szkół w Smoczych łodziach oraz 4. Mistrzostwach w Smoczych łodziach dla Firm i Instytucji.

Miło nam jest poinformować, że wzorem ubiegłych lat partnerem tegorocznej edycji Poznańskich Dragonów 2022 została Rada Osiedla Rataje w Poznaniu.

Bardzo dziękujemy za zaufanie:)

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” partnerem naszych zawodów

    Dodane: 2022-05-11

To kolejny rok z rzędu kiedy możemy liczyć na pomoc Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” przy okazji organizacji naszej imprezy - Mistrzostw w Smoczych łodziach Dragony 2022 oraz 6. Poznań Canoe Challenge.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” rozpoczęła swoją działalność w 1958 roku, dziś zrzesza prawie 40 tysięcy członków,  na jej terenie znajduje się 287 budynków mieszkalnych i 77 budynków użytkowych. „Osiedle Młodych” obejmuje tereny Rataj, Żegrza oraz Chartowa, stanowiąc największą powierzchnię mieszkalną nie tylko w Poznaniu, ale w całej Wielkopolsce. Na kompleks budynków zbudowany na prawym brzegu Warty składa się łącznie 9 jednostek administracyjnych,  kierujących 15 osiedlami.

Dziękujemy za zaufanie!

Stara – Nowa sekcja smoczych łodzi w Poznaniu!

    Dodane: 2022-05-09

Wspaniała wiadomość dopłynęła do nas z Poznania, gdzie na Torze Regatowym Malta nowej dynamiki nabiera sekcja parakajakowa „Startu”.

Jak piszą na swoim profilu Facebook „Dzięki współpracy z Krzysztofem Sternem - prezesem Stowarzyszenie Jedna Chwila - Iron Crew oraz wolontariuszami Klubu „Smocza Warta” rozpoczynamy nową formułę działalności sekcji. Udało nam się pozyskać do współpracy trenerkę Natalię Ieremenko (Наталия Eременко) wysokiej klasy szkoleniowca z Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu w Kijowie. Do szkolenia na kajakach i kanadyjkach dodaliśmy szalenie atrakcyjne smocze łodzie. Poza zajęciami na wodzie w programie sekcji są treningi w siłowni, na trenażerach oraz basenie pływackim. Wszystko na Regatowych Malta i Termach Maltańskich.”

Klub zaprasza wszystkich chętnych do udziału - kontakt ze Stowarzyszeniem start@start.org.pl oraz Joanna Sawicz asiasawicz333@gmail.com

Programy, szkolenie i starty zawodników Stowarzyszenia START w Poznaniu są dofinansowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Drukarnia Drukma sponsorem Poznańskich Dragonów i 6. Poznań Canoe Challenge

    Dodane: 2022-05-07

Kolejny rok z rzędu wspólnie z  Drukarnią Drukma mamy możliwość współpracować przy okazji organizacji Poznańskich Dragonów i Poznań Canoe Challenge. Warto podkreślić, że Drukarnia Drukma wspiera jest z nami od samego początku, od pierwszej edycji.

Drukarnia Drukma jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, powstałą w 1980 roku jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw prywatnych zajmujących się działalnością poligraficzną w Polsce. Obecnie w oparciu o nowoczesne technologie oraz wyspecjalizowaną kadrę z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym wykonuje produkty najwyższej jakości, które znalazły uznanie rynku konsumenckiego, czego wyrazem jest przyznanie Drukmie wyróżnienia: „Dobre bo polskie” oraz „Firma godna zaufania”.

Podium Czerwonak sponsorem Dragonów 2022 i 6. Poznań Canoe Challenge

    Dodane: 2022-05-07

Niektórzy sponsorzy zaufali nam kilka lat temu i kolejny rok z rzędu postanowili być z nami. To świadczy, że staliśmy się solidną marką, której warto zaufać. Tak jest właśnie z firmą Podium, która wspiera nasze mistrzostwa od pierwszej edycji.

Historię rodzinnej firmy Rychterów zapoczątkował Henryk Rychter, rzemieślnik zajmujący się złotnictwem i zegarmistrzostwem. Wytwarzaniem i sprzedażą nagród na każdą okazję w firmie PODIUM zajmuje się już trzecie pokolenie. Jej podwaliny stworzył artysta metaloplastyk Juliusz Rychter, a dziś jego dzieło kontynuuje wnuczka Karolina.

Dziś w firmie Podium oprócz standardowych produktów możecie państwo wykonać swoją niepowtarzalną nagrodę, medal lub statuetkę.

Na półkach w ich nowej siedzibie (os. Wichrowe Wzgórze 34F w Poznaniu) znajdziecie ponad 3000 produktów a właściciele dbają nieustannie o to, aby dostępne były klasyczne wzory, nowości oraz unikatowe i oryginalne produkty.

www.puchary-trofea.pl

Regaty Skrzypczyńskiego organizacyjnym sprawdzianem przed Pucharem Świata

    Dodane: 2022-05-03

Już w najbliższą sobotę 7 maja na torze Regatowym Malta w Poznaniu odbędą się Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego w kajakarstwie.

W zawodach, które będą jednocześnie ostatnim sprawdzianem organizacyjnym przed Pucharem Świata w kajakarstwie wystartuje 559 zawodników z 35 klubów z całej Polski. Wśród nich zawodnicy Polskiej Kadry Narodowej.

Organizator: Wielkopolski Związek Kajakowy.

Pierwszy wyścig godz. 10.00, ostatni około 18.00.

Transmisja zawodów na kanale YouTube www.youtube.com/c/WZKajWielkopolskiZwi%C4%85zekKajakowy

Program zawodów

Natomiast już za 3 tygodnie (26-29 maja) również w Poznaniu odbędzie się Puchar Świata w kajakarstwie. Będzie to drugi z rozgrywanych w 2022 roku pucharów świata (pierwszy odbędzie się w dniach 19-22 maja w czeskich Racicach). Do stolicy Wielkopolski przyjedzie ponad 800 zawodników z 46 państw, którzy będą rywalizować o medale
w 26 konkurencjach.

Naja najlepszą zawodniczką Wielkopolski, Kryk najlepszym trenerem!

    Dodane: 2022-04-30

Wczoraj, w piątek 29 kwietnia poznaliśmy wyniki 64. Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego na Najlepszych Sportowców i Trenera Wielkopolski w 2021 r. Uroczystość zakończona balem odbyła się w hotelu Andersia.

fot. Waldemar Wylegalski, źródło Głos Wielkopolski

Zgodnie z założeniami laureatką tegorocznej nagrody została nasza dwukrotna zeszłoroczna medalistka olimpijska z Tokio (w dwójce z Anną Puławską srebro oraz brąz w czwórce, oba na 500 metrów) Karolina Naja. Zawodniczka Posnanii Poznań, która wcześniej  reprezentowała klub z Gorzowa, a pochodzi z Tychów jest najbardziej utytułowaną polską kajakarką w historii, w dorobku ma cztery medale olimpijskie i ponad 20 mistrzostw świata i Europy.

Lista najlepszych 10 sportowców plebiscytu:

 1. Karolina Naja (Posnania, kajakarstwo)
  2. Tadeusz Michalik (Sobieski Poznań, zapasy)
  3. Jakub Kamiński (Lech Poznań, piłka nożna)
  4. Karolina Kucharczyk (MUKS Kadet Rawicz, lekka atletyka)
  5. Damian Wrzesiński (Tymex Boxing Poznań, boks)
  6. Patryk Rajkowski (UKS TFP Jedynka Kórnik, kolarstwo)
  7. Eliza Wróblewska (PGE Akademia Judo Poznań, judo)
  8. Sebastian Kęciński (KSMiM Trzcianka, sport motorowodny)
  9. Mateusz Kostecki (Red Dragon Pniewy, futsal)
  10. Liliana Banaszak (Enea AZS Poznań, koszykówka)

Walka o tytuł najlepszego trenera toczyła się do samego końca pomiędzy Tomaszem Krykiem, szkoleniowcem naszych utytułowanych kajakarek, a Igorem Miliciciem, który doprowadził koszykarzy Arged BM Slam Stali Ostrów do historycznego tytułu mistrza Polski. Ostatecznie wygrał Kryk (triumfował w plebiscycie już po raz trzeci). Warto dodać, że tydzień temu nasz szkoleniowiec odebrał nagrodę Polskiego Komitetu Olimpijskiego dla najlepszego trenera w Polsce.

Trener roku:
1. Tomasz Kryk (reprezentacja Polski, kajakarstwo)
2. Igor Milicić (Arged BM Slam Stal Ostrów, koszykówka)
3. Łukasz Frajtag (Red Dragons Pniewy, futsal)

7 maja Płocki Piknik Olimpijski

    Dodane: 2022-04-29

7 maja po dwóch latach przerwy spowodowanej ogólnoświatową pandemią, do kalendarza imprez sportowych powraca Płocki Piknik Olimpijski.

źródło PZTW

Będzie to już piąta, a zarazem szczególna edycja tej imprezy. Otóż w 2022 roku swój wielki jubileusz, 140 lat działalności będzie obchodzić Płockie Towarzystwo Wioślarskie - najstarszy klub sportowy w Płocku, drugi najstarszy klub sportowy, po Warszawskim Towarzystwie Wioślarskim, w Polsce! Zasługi PTW Płock dla polskiego i płockiego sportu są powszechnie znane. Wystarczy powiedzieć, że na płockiej przystani wioślarskiej wychowało się 12 Olimpijczyków, w tym 5 medalistów igrzysk olimpijskich.

Z tej okazji, na przystani Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego o godzinie 10:00 zorganizowany będzie V Płocki Piknik Olimpijski połączony z tradycyjnym otwarciem sezonu wioślarskiego.

źródło PZTW